Dovoz náhradních dílů

Zabýváme se přímým dovozem náhradních dílů pro vozy USA a Evropy včetně Anglie. Přímo v naší prodejně máme velký sklad, kde můžete sehnat kde co. A pokud vámi požadovaný náhradní díl není skladem, vše objednáme.

  • Objednávky zboží provádíme každý den.
  • Vždy v pátek se expeduje zásilka z USA.
  • Z Evropy včetně Anglie se expedují díly denně přímo na naší prodejnu.
  • V úterý ji dále distribuujeme po celé České republice.

Dovoz náhradních dílů ze zaoceánských zemí je velmi rychlý. Evropské díly jsou u nás na skladě obvykle do dvou pracovních dnů.

Dodáváme náhradní dily pro veškeré osobní automobily, které jste si pořídili v zahraničí a v klasických prodejnách ND potřebný díl neseženete. Dále nabízíme dovoz náhradních dílů pro veterány, veškerých off-road doplňků, pneumatik i autoskel. Obraťte se na nás i v případě, že potřebuujete ND pro americký lodní motor, karavan či limuzínu.

Díky našim dlouholetým kontaktům jsme schopni zajistit pro Vás dodávku „prakticky čehokoli co na americkém trhu existuje“. Zadejte nám Váš požadavek a vyzkoušejte naše dlouholeté zkušenosti. S vašim požadavkem nás můžete kontaktovat přes formulář. Pokud si doplněk či ND najdete sami, předejte nám link a o zbytek se postaráme. Naši prodejci Vám vypracují cenovou kalkulaci.

prémiové značky

V nabídce máme vozidla až 29 výrobců.

Odběr novinek

* Odběr lze kdykoliv v budoucnu zrušit.